Szkoła YES to również nowoczesne warsztaty dla dzieci i młodzieży YES create. W ofercie  mamy cykliczne zajęcia plastyczne, klockolandię oraz wakacyjne zajęcia Holidays&YES. Od 2014 roku współpracujemy z Galerią  Bursztynową  gdzie możecie nas Państwo spotkać na targach zajęć pozalekcyjnych oraz licznych warsztatach dla dzieci podczas których rozwijamy ich wyobraźnię oraz inspirujemy do tworzenia, nauki oraz rozwoju. Od roku szkolnego 2017/2018 wprowadziliśmy również ofertę na Kreatywne Urodziny. Do współpracy zapraszamy rodziców, którym zależy aby ich pociechy spędziły czas podczas twórczej oraz kreatywnej zabawy podczas której powstają niepowtarzalne dzieła sztuki 🙂 YES create sprawdzi się idealnie na eventach dla firm oraz imprezach okolicznościowych. Zadzwoń, umów się na spotkanie 🙂 Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!